Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

Dhelper Dinake jetzt überall online ► www.umg.lnk.to/DhelperDinake
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon
VIDEO
Video & Camera - Entermedia
Regie: Mozzik

Video herunterladen

KOMMENTARE

 • Unë nuk ba soj qe mozzik nuk ja qit loredans po vet ka dash të kondoj për zemrn e vet qe ka pasr loredana se ju nuk duht me mar se rsish unë be soj qe en të e dua loredana ❤❤❤

  Mobi ShopMobi ShopVor 9 Stunden
 • Mozzik ti nje këngetr i mrekullushem

  Klavdio BrahimajKlavdio BrahimajVor 16 Stunden
 • Like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Arti QyseArti QyseVor 20 Stunden
 • ❤❤❤❤❤

  Xhemal ArifiXhemal ArifiVor 21 Stunde
 • ❤❤❤❤👍👍👍👍bravo

  Klevjo HodaKlevjo HodaVor Tag
 • 🥵🥵🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Marlin2Marlin2Vor Tag
 • Ju lutna beni serish me loredannen senju Sonja shume si qift jo me disa mes jush dhe ski nevoj per kto kurva me loredanan ma mir te lutem se çdo nat lutna mu bo bashk ti me loredanen ju lutna point!! Ju lutna

  Asus ZenpadAsus ZenpadVor 2 Tage
 • COOL MOZZIK

  Lilia WaldLilia WaldVor 3 Tage
 • maemira

  Eni EminEni EminVor 3 Tage
 • Ekam dit prej asaj nate qe je dhelper dinake 🙉🙉🔥🔥🔥

  xheni xhenixheni xheniVor 3 Tage
 • Shu. Gang. E. Mir

  Berisha ZyrafetBerisha ZyrafetVor 3 Tage
 • Mozzik a të ka trudhu loredana ty

  Ganimete MuharremiGanimete MuharremiVor 3 Tage
 • Why there are always the würstel boys under Albanian videos?😂

  PEPAJPEPAJVor 4 Tage
 • 🐺🐺🐺

  Eltion ShkurtajEltion ShkurtajVor 4 Tage
 • Shum bukur e ke bo tekstin po kujt ja ke bo diss? 👍

  Samir AhmedSamir AhmedVor 5 Tage
 • Bravo

  Gazmen AmatiGazmen AmatiVor 5 Tage
 • So ein Nichtsnutz von Mensch dieser Typ unglaublich

  Kushtrim MujiKushtrim MujiVor 6 Tage
 • motren ta qifsha

  Kastriot SadrijaKastriot SadrijaVor 6 Tage
 • Perse Shkruani Germanisht desa kur gjithë ketu Shqiptar jeni ose ma sakt keshtu thoni harruar qe Germant ju kishin ju kan dhe do ju kan si Asilanta.... Ju jeni ata qe kur takoheni me Shqiptar ja boni oo Shqipe dhe direkt duart si Shqiponia pa ditur se çfare simbolizojn duart si Shqiponia dhe kur jeni diku tjeter qe skeni me bo me Shqiptar dhe nanen me ju a sha as nuk pergjigjeni e Lozni German uuusht Asilanta legena

  ber bsber bsVor 6 Tage
 • schöne music gemacht,wie viel du bezahlt für jeden fraue ???

  Nakhal HamidNakhal HamidVor 8 Tage
 • Du aschloch bedrückst Loredana du asch

  Dangerous LoyalDangerous LoyalVor 9 Tage
 • pidhat tforta nclip

  MCSMCSVor 9 Tage
 • Geil valla

  Kunde KhanKunde KhanVor 10 Tage
 • Muzik diss loredana

  Besa BelaBesa BelaVor 11 Tage
 • Mozziiikkkkkk

  besart smakajbesart smakajVor 11 Tage
 • 24 milly❤️❤️❤️🔥

  leonora Zenelileonora ZeneliVor 11 Tage
 • 👌

  RaelaMarkaj RAWLARaelaMarkaj RAWLAVor 11 Tage
 • Hej

  Diona LajqiDiona LajqiVor 12 Tage
 • Gut

  Arben ShabaniArben ShabaniVor 12 Tage
 • 😂POILCIA😂 DURRËS 😂 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Versi OtrVersi OtrVor 13 Tage
 • Nuk osht Lori dhelper. Dinake

  Metush.ahmeti MetushiMetush.ahmeti MetushiVor 13 Tage
 • Mozikk BABAA

  arber bytyqiarber bytyqiVor 13 Tage
 • ich muss ja mal sagen albanisch hört sich geil an ...wirkt teils sogar wie französisch bissl

  Ralf ReuenRalf ReuenVor 14 Tage
 • Hi mozzik voll cool

  Viktor SopjaniViktor SopjaniVor 14 Tage
 • Mozzik🥰

  DoNNi Tv!!DoNNi Tv!!Vor 15 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤

  Versi OtrVersi OtrVor 16 Tage
 • 😍😍😍😍😍😍💔💔💔💋💋💋ARI TONI

  Versi OtrVersi OtrVor 16 Tage
 • 🔥

  Freestyle ShqipFreestyle ShqipVor 16 Tage
 • Beste Mann habibi

  Valentina PavlovicValentina PavlovicVor 19 Tage
 • ❤🇽🇰🇦🇱💪🔥

  missa officialmissa officialVor 21 Tag
 • Dhelper Dinake🖤

  Leonc ShkallaLeonc ShkallaVor 21 Tag
 • Mos u nal vazhdo suksese

  Jasin AbaziJasin AbaziVor 22 Tage
 • Love mozzik 🤗🤗🥰🥰🥰🥰🥰💖💖💖💖💕💕💕💕💞💞🎼🎼🎼🎼👑👑👑👑👑😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💎💎💎💎💎💎❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋🎼🎼🎼🎤🎤🎤🎤🎤

  Arjen HasanajArjen HasanajVor 22 Tage
 • Ti amooooooo 😍😍😍😍😍😍

  Xhemi BeqiriXhemi BeqiriVor 22 Tage
 • meriton me shume viewwwwww kjo keng

  RaelaMarkaj RAWLARaelaMarkaj RAWLAVor 23 Tage
 • 6 months Summer is finally here to pump Inshallah we may have the opportunity

  MBPMBPVor 24 Tage
 • @L E I L A

  L E I L AL E I L AVor 24 Tage
 • Selbst meine Jacky Flasche tanzt albanisch auf Mozzik seiner MUSIK

  Alfredo JospansoAlfredo JospansoVor 25 Tage
 • auch wenn die Sprache nicht verstehe, ich fühl dieses Lied, er hat krasse flow

  Annisa bAnnisa bVor 25 Tage
 • Mozzik te dua ty laredanen hanen jeni king kenge i keni te gjitha te mirat

  teuta krasniqiteuta krasniqiVor 25 Tage
 • Neues lieblingslied geworden 😍

  Nereida JashariNereida JashariVor 25 Tage
 • Betrüger

  Cristina De GiorgioCristina De GiorgioVor 25 Tage
  • Loredana hat ihn betrogen. Der Mann, der sie berüjmt gemacht hat

   Potion of VibezPotion of VibezVor 24 Tage
  • Du bist ein Arschloch Betrüger Musik du kannst nicht Loredana einfach betrügen

   Cristina De GiorgioCristina De GiorgioVor 25 Tage
  • Halt dein.maul

   Naim ImeriNaim ImeriVor 25 Tage
 • pidhi motres je

  Ermir LumaErmir LumaVor 26 Tage
 • 👑

  22 1122 11Vor 26 Tage
 • Me vjen shume keq per rinin e sotme me keto kenge qe degjojne, dhe i quan super hite. Me keto lloj kengesh as sa dhelpra nuk i zhvillohet mendja. Tekst pa pik kuptimi, videoklip koti....ky qe shan femrat dhe ato femrat qe nxjerrin bikinin. O ZOT NDIHMOJE RININE E VENDIT TIM

  K UshtelencaK UshtelencaVor 26 Tage
 • 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

  Niti ANiti AVor 27 Tage
 • O Mozzik.Jam Ani.Ajo vajza qe do te te marr per dtl me 5 tetor kete vit. Te pres me krahe hapur. Mos harro qe do te marr dhe Loredanan

  Ajete LalollariAjete LalollariVor 28 Tage
 • Vrk po iki nga komentet spaska shqiptar ktu

  MATRIX GRMATRIX GRVor 28 Tage
 • «Mozzik Pa Pa» kaher ka kallxu qe osht aja me to veq per parre. These gold digger are digging hard!🤔

  BaybeeS 47BaybeeS 47Vor 29 Tage
 • 😇😇😇😇

  Dervish afmetiDervish afmetiVor 29 Tage
 • ❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🙏🏽

  Gucciby FloraGucciby FloraVor 29 Tage
 • Alle sind halb nackt und er kommt mir pullover und Jacke 😂😂🤦‍♀️

  Shirin SchmitzShirin SchmitzVor 29 Tage
 • Wer hört es auch und denkt an seine Ex die hure?

  Gentian HyseniGentian HyseniVor 29 Tage
 • A ka shqiptar

  Orhan VeliuOrhan VeliuVor Monat
 • 🔝❤️

  ZenovitaCrissZenovitaCrissVor Monat
  • 🌹🌹🌹🌹🌹😤😤😤😤😤😍😍😍😍💔💔💔💔

   Versi OtrVersi OtrVor 16 Tage
 • ta qifsh nanen o kare pse u ndave pi loredana

  fatjon krasniqifatjon krasniqiVor Monat
 • Arme lori

  Queen BeeQueen BeeVor Monat
 • ato me rrroba banio mozziki me trike leshi .. okkk 😂😂😂

  Angela ShemuniAngela ShemuniVor Monat
 • Das ist so schade ...😢

  Gamer GirlGamer GirlVor Monat
 • Aber jetzt macht loredana alles alleine und würd berühmter als früher

  Хадижа ИсаеваХадижа ИсаеваVor Monat
Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)