Loredana i pergjigjet Mozzik!!!(Mozzik - Dhelper Dinake)

Loredana i pergjigjet Mozzikut...😱
Like and Subscribe please
Loredana: de-visions.com/detail/video-ihWshIvmqLo.html
Mozzik: de-visions.com/detail/video-H4dI-eXVf3k.html
Shiko kush luan: de-visions.com/detail/video-lrJLgoV5Z5A.html

Video herunterladen

Aufrufe
630,465

KOMMENTARE

 • Mozzik diss Loredana!!: de-visions.com/detail/video-xeaMfqOvLB0.html 🤭😱 Loredana me te dashur te ri: de-visions.com/detail/video-cXVaWVyh1R4.html 😱😱 Mozzik dhe Loredana jan bashk: de-visions.com/detail/video-CKigYqpfXto.html 😱😍

  Elvis Gjoci TVElvis Gjoci TVVor 7 Monate
  • O a je ne mars a je ne boten tone a ke lujt fare njerë thu i ka bo dis njere thu jane bashke mozik dhe loredana jan nda nuk lidhen mo dhe te dy jane dashuru me njerez tjere

   vajzat wowvajzat wowVor Monat
  • nuk jan bashk o ti o njeri

   Muazam HaliliMuazam HaliliVor 7 Monate
  • Ueee tallesh pz

   Klaudia NdocaKlaudia NdocaVor 7 Monate
 • ekum pa instagram loredanen tu uqi me njerz tjer me noj se mozika ska faj

  pro videopro videoVor Monat
 • Thmijaq je o ti

  Adrijan 134Adrijan 134Vor Monat
 • ❤️❤️

  Ervin HadriErvin HadriVor 2 Monate
 • Faleminderit qe keni futur nje fragment nga kenga e perkthyer nga une ^_^ ja linku i kenges nese doni:de-visions.com/detail/video-zSPImIGC5r8.html Ju lutem me beni SUBSCRIBE ne menyre qe te shikoni te gjitha kenget e tjera te perkthyera te Loredanes ne gjuhen shqipe. Do e vleresoja shume ndihmen tuaj 😘😘❤️❤️❤️

  Ambla LyricsAmbla LyricsVor 2 Monate
 • 😎😎😎😁😁🤣🤣😁😁😎😎😎

  Petteri PunakuonoPetteri PunakuonoVor 2 Monate
 • elvis bossiiiiiiii nice veq vazhdo

  Twitch A3T1K GTwitch A3T1K GVor 3 Monate
 • loredana po te mos ishte dhelper nuk do ishte ndar nga mozzik kshuqe ajo esh dhelper dinake spse ka lan nje goc pa nan dhe nuk esh mir sps ne Shqiptart je shpirt mir mesa kam par un mozzik eshe edhe nen edhe baba per Hanen dhe un mendoj se esht nje bab i mrekullueshem per hanen ❤️❤️❤️ rrespekte per mozzik je shum i mir

  Danjel IsmailiDanjel IsmailiVor 4 Monate
 • Video ma pa lidhje sdi a ka veq kohen ma ka hup

  Lendrit GashiLendrit GashiVor 4 Monate
 • Mos naj thini karin se kan mu bë bashk

  Comando ElvisComando ElvisVor 4 Monate
 • VALLA UN MENDOJ SE LOREDANA EDHE MOZZİKİ DUHEN MU BO PRAP BASHK SE PO PERSHTATEN SHUM

  Angel BabyAngel BabyVor 4 Monate
 • Far njeriu ky tradhton loredanen

  Magribe SaqipiMagribe SaqipiVor 5 Monate
 • A veq um ra nsy vid se sma ka ni

  Bekir BajramiBekir BajramiVor 5 Monate
 • Ej ma mir bashkouni se ju jeni njerz me te mir😍😍❤️😭

  Gjyle SpaqiGjyle SpaqiVor 5 Monate
 • lori sosht dhelper dinake 😇

  RINoR RINoRRINoR RINoRVor 5 Monate
 • Loredana -hana dy zemra dhe dy loqka💖🌺

  Lume SpahiuLume SpahiuVor 6 Monate
 • Unë mendoj që loridana ka të drejt mozzik ësht dreq🤨

  Lume SpahiuLume SpahiuVor 6 Monate
 • Loredana 😘😘❤️❤️❤️

  Joana TabakuJoana TabakuVor 6 Monate
  • Joana te lutem me bej subscribe ne kanalin tim qe te shohesh cdo video te perkthyer te Loredanes.❤️❤️❤️

   Ambla LyricsAmbla LyricsVor 2 Monate
 • Une mendoj se loredana dhe moziku ishin nje cift teper i bukur duhen te bashkohen prap 😘😘😘😘

  Sara ShankoSara ShankoVor 6 Monate
 • Sen ja shkon mozikit Po apet Po TA baj Like kurv

  Erdion KikiErdion KikiVor 6 Monate
 • I madh je Bro 🔥KING Elvisi 👊🏻.Mos ta ninn qa t'thojn kta bro vazhdoje punen se unn kom shum rrespekte per tyy😉.

  Blerim HyseniBlerim HyseniVor 6 Monate
 • Las LOREDANA in RUHE

  Ajete MehmetajAjete MehmetajVor 6 Monate
 • SDI tybe

  Music GGMusic GGVor 6 Monate
 • perse jeni ndar

  Leni LeniLeni LeniVor 6 Monate
 • NA KENI FLLIQ KREJT NKARA SHKOFSHIT

  Hamza AjrediniHamza AjrediniVor 6 Monate
 • Mashtruse hajne kurv 👃👃👃👃👃👇👇👇

  Berat MemediBerat MemediVor 6 Monate
  • jush haver

   Twitch A3T1K GTwitch A3T1K GVor 3 Monate
 • Ieu

  njomza zeqanjomza zeqaVor 6 Monate
 • Ata kan nje femi bashk pavarsisht ghithqkaje ata Jan pram njeri tjetrit mos folni palidhje dissa pasi mozzik nuk I ben dis nenes t vajzes te vet ♥️🤝 ata Jan te bashkuar per nje vajz ata edhe pse Jan nda ata Jan pram njeri tjetrit per vajzen e Tyre "*HANEN"

  Fisnik MehemetiFisnik MehemetiVor 6 Monate
  • E vertet 👍

   Fisnik MehemetiFisnik MehemetiVor 6 Monate
 • Kush asht aj qe i ban dis Lorondanes

  Elis GjoniElis GjoniVor 6 Monate
 • O vari karsa ai esht i martuar me ate si ju shkojn kto gjera nmendje

  Gta FanGta FanVor 6 Monate
 • diss per lorendanen osht dhe ska fare me bo debate 😈

  Vinesa GurraVinesa GurraVor 6 Monate
 • Ky Mozzik-u thotë se kënga Dhelpër dinake nuk është dedikim për Loredanën pastaj thotë se i ka ardh koha me e publiku.

  Ser CelSer CelVor 6 Monate
 • ket FAM Loredana e ka krejt preejjj Mozzikitt,veq ju rrit Fama prej MOZIKIT u Dajt Kudra ja qifsha Ropt npidh na shqiptart qeshtu jena veq na rritet mendja nuk e njohmi mo kerkon KTS!!!

  Sy KaltriSy KaltriVor 7 Monate
 • Ma mire eshte te kthehet serish

  hamza arifihamza arifiVor 7 Monate
 • Mendoj hajt diten e mir Faleminderit 😂😂

  Florent caniFlorent caniVor 7 Monate
 • Po per loredanen

  Sejxhan RamaniSejxhan RamaniVor 7 Monate
 • Une Mendoj Hajde Diten E Mir Faliminderit Hahahaha

  DiorryDiorryVor 7 Monate
 • Un mendoj se pasi po merrna me kto sende pe shaj veten që po i humbi do minunuta tpa vlefshme me kta e ata e shum tjerë. Pik.

  Kushtrim AdemiKushtrim AdemiVor 7 Monate
 • Mozik ti je tu thon Para 2 vitesh ti ke Bo Kengen dhelper dinake po mendimi jem osht Para 2 javesh Like kush Mendon si une💖💖

  Aldi RensiAldi RensiVor 7 Monate
 • dhelpera dinakee

  RINoR RINoRRINoR RINoRVor 7 Monate
 • Nuk osht konga per loredanen po ishalla jon bashkk Lori♥mozzik

  Albina KrasniqiAlbina KrasniqiVor 7 Monate
 • Mund te them qe sm han piçka farw x vete po x ty qw e ke bo kte video jo je munduar shum.😂

  eri xheneri xhenVor 7 Monate
 • Le mo c thon ti ke be nje superr keng mos vrit mendje kot😉

  Joana VeshoJoana VeshoVor 7 Monate
 • Natne mir

  Gesard VeseliGesard VeseliVor 7 Monate
 • Kari kari mplasi kari mu per loredanen e mozzikin

  Blerim XheleshiBlerim XheleshiVor 7 Monate
 • Mooziku kishte3 vjet qe donte ta bonte

  leyla bernedetaleyla bernedetaVor 7 Monate
 • Te lutna bashkohuni😢😍

  Shefkie ZyrapiShefkie ZyrapiVor 7 Monate
 • Un mendoj qe mos mendoj fare who gives a fck about loredana or mozzik 🤘

  Shadow icyShadow icyVor 7 Monate
 • Bravo ma i dobti mozik? Hajgare mozik shume i fort👌🏽❤❤💔👌🏻👌🏽

  Loni KabashiLoni KabashiVor 7 Monate
 • Un mendoj qiva nanen nboth tu dyve ju ha atyne shum per neve a kem buk me hanger a jo .

  MrTereberMrTereberVor 7 Monate
 • Qa kome mendu kto vajzat shqiptare ne gurbet pak sit e ndien veten qe jan rrit shkoin e qihen me arab e turk e zezak gurbet , mjeri ai qe i merr .....

  faton bosifaton bosiVor 7 Monate
 • Banu bashk me lonarden bite nese e do Hanen

  Learta CerkiniLearta CerkiniVor 7 Monate
 • Nvaret tash kush e ka tradhtu

  BLEART SARAMATIBLEART SARAMATIVor 7 Monate
 • Dherper e Derr bile

  Abdulahi AvdulaAbdulahi AvdulaVor 7 Monate
 • Na mendojm qe ksaj loredanes duhet me ja qi nonen

  Fati FationoFati FationoVor 7 Monate
 • Ata jan per njeri tjetrin prandaj nuk duheshin ndar

  Megi Maria DomiMegi Maria DomiVor 7 Monate
 • Un mendojj.... hajt diten e mir faleminderit

  Erilon HaniErilon HaniVor 7 Monate
 • Bravo ti qe e ke bo videon ,"se buk skam hanger tu menu a o diss per Loredanen a jo" tani mo jom i qet , po hecni more se ato sot dahen neser pajtohen se sna han ka#i neve qka bajn kto 🤦🏻‍♂️

  Slim ShadySlim ShadyVor 7 Monate
 • MUT TE HASH MENDOJM NE

  Ainz AbaziAinz AbaziVor 7 Monate
 • Po narmal se i ka thon asaj me garanti se po. Po ajo Dhelpen facen e ka

  K.S.O. KingK.S.O. KingVor 7 Monate
 • Shpresoj te 2 te bashkoheni ju te dy s jetoni dot pa njeri tjetri

  teco elezajteco elezajVor 7 Monate
 • Un mendoj se ma mir osht loredane edhe muzziku bojen bashk shummm tbukur jon 🙏

  Blerim AdemiBlerim AdemiVor 7 Monate
 • Rap lyonnais donne un peux de la force de-visions.com/detail/video-_Yy9Vcfw0As.html

  Ici LabahIci LabahVor 7 Monate
 • Them ti therrasin mendjes e mos bojn mo budalliqe se ata kon nje femij

  Eristela LlojkoEristela LlojkoVor 7 Monate
 • ma shtove nje gajle me qat pytjen nfund cka mendoni 🤔

  Qendrimi PajazitiQendrimi PajazitiVor 7 Monate
 • Mendoj se njerzit flasin kot edhe boj video komente xhona kot pa me e dit realitetin nuk mendojn se jon xhona privat normal por fansat esht keq po veq ata e din per qka jon ndajt

  Hamza SalijiHamza SalijiVor 7 Monate
 • Ehyyyy o populli shqiptare qe ju dua shume,kush jane keta more se nuk i njoh keto debilat,pershendes te shqiperine,i love Albanien 🇦🇱 Hamburg Germani.

  Mikel CepaMikel CepaVor 7 Monate
 • Ik mi se e ke perdor mozzikun vec per pasuri dhe per fam tani qe e ke bo famen e le mozzikun je kok e kemn dhelper dinake

  Dh KolvaniDh KolvaniVor 7 Monate
  • Loredana eshte njish

   Aldi RensiAldi RensiVor 7 Monate
 • Ik mi dhelper dinakee

  Dh KolvaniDh KolvaniVor 7 Monate
 • futjani kot o njerz mos u merni me kta se kta e kan ne terezi 😂😂😂😂 jan per qef vet

  Edi LyteEdi LyteVor 7 Monate
Loredana i pergjigjet Mozzik!!!(Mozzik - Dhelper Dinake)