Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)

smarturl.it/ONIMA
Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
fanlink.to/ZogoDigitalStores
Written by: Fifi
Remake of oj Zogo
Music : BiniDiez & Apollo
Sax : VisShkodrani
Director: Fatlum Nerguti
Insta: Cinematic.albania
ImageDirector: MirandaDupi
M.U.A : Sageri
Hair : BeautybyBro
Special thanks to :
Bashkia e Tiranes
Prosound
Follow fifi on :
~ Instagram:
instagram.com/fifi.official.fr/
~ Facebook:
m.facebook.com/fifi.Official.FR/

Video herunterladen

Aufrufe
7,211,924

KOMMENTARE

 • 🥰😘Fifi je kengtarja me bukure dhe me e mire ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  Fazli GashiFazli GashiVor 8 Stunden
 • 🇦🇱🇦🇱❤️❤️🇦🇱😫

  Laura LufiLaura LufiVor 12 Stunden
 • Dobra❤️😅

  Anet BadalAnet BadalVor 2 Tage
 • O bre gja ma tbukur shef, origjinale, talent, njeri me zemer te madhe, e thjeshte, 😍😍😍

  Alex MouzakiotisAlex MouzakiotisVor 4 Tage
 • 💜💙💜💙

  leja rudileja rudiVor 5 Tage
 • kush abonon kanalin tim ka nje puthje....mpuuuuc 💋💋💋

  videotitivideotitiVor 9 Tage
 • Shum keng e bukur me pelqen shum fifi shum kengtare e bukur moj zogo

  Fatmir MejdiuFatmir MejdiuVor 17 Tage
 • ❤🌹

  Erin SulajErin SulajVor 18 Tage
 • oj zogo ta cifsha daden

  Kastra GjeliKastra GjeliVor 27 Tage
 • bravooooo, shum bukur, rroft shqiptaria

  Django PandaDjango PandaVor Monat
 • Shum e ëmbël je

  Ferizate MemetiFerizate MemetiVor Monat
 • So I am not sure if I will be able to make it I love video

  Ferizate MemetiFerizate MemetiVor Monat
 • Oj Zogo, duheshte!

  Sami OsmaniSami OsmaniVor Monat
 • shum mir

  Serkan KASNİÇSerkan KASNİÇVor Monat
 • Flake fare 💥💥💥

  Erald LekaErald LekaVor Monat
 • Me binde je talent i vertet bravo...

  Eraldo shEraldo shVor Monat
 • Bravo locka

  Besmir IsmaniBesmir IsmaniVor Monat
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✨✨✨✨✨

  Sara HimaSara HimaVor Monat
 • fifi❤

  Mirsada IbrahimiMirsada IbrahimiVor Monat
 • Fifi mos vith dashurin e te tjerve kuve kurv me paten kurva vjedhi burrin e tjerve do te dali vlera dhe ty kurv. O nje cop injorante je .me florin lere jeten e tjetrit. Ik cop kurve

  ela ela elaela ela elaVor Monat
 • O fifi mos ja vidhe burri te tjerve se nje cop kurve ke

  ela ela elaela ela elaVor Monat
  • Ti paske probleme me vetvehten ori hallajk Zheloze..nuk te ka faj Fifi qe e ke zemren e rraskapitur dhe Xheloz..ndoshta ke nevoj per ndihm Psiqike..?

   LucidDreaming XLucidDreaming XVor Monat
 • super

  Samsunges SamsungesSamsunges SamsungesVor Monat
 • Bravoooo fifi ❤❤😍😘😘😍

  Voja ThanaVoja ThanaVor Monat
 • Super kenge ❤❤❤❤❤❤❤

  Voja ThanaVoja ThanaVor Monat
 • I love them 😘😘😍❤❤

  Voja ThanaVoja ThanaVor Monat
 • 😍🤩

  Enkeleda BarushiEnkeleda BarushiVor Monat
 • Fifi je super❤💋

  Liri MetaLiri MetaVor Monat
 • Super këngë bravo fifi mbretëreshë në muzikën shqiptare

  Rexhep VeshiRexhep VeshiVor Monat
 • Ketu je tamam shqiptare per lezet... Leni indjanet ne vend te vet.

  Wonder LifeWonder LifeVor Monat
 • Thjesht dhe paster... me publik te improvizuar... Fantastike.

  Wonder LifeWonder LifeVor Monat
 • 🍊🍎🍹🍐🍏🍎🥭🍋🍍🍓🥝🍉

  Hamdi KukaHamdi KukaVor Monat
 • Jo lop 🤧🤒

  Lazri 2019Lazri 2019Vor Monat
 • Kurv

  orges baba durmishajorges baba durmishajVor Monat
 • Bravo Fifi keshtu vazhdo 👸😘

  Mira MoneMira MoneVor Monat
 • Shum bukur fifi veq vazhdo keshtu ❤💋❤💋❤💋❤💋

  Fatmir MejdiuFatmir MejdiuVor 2 Monate
 • poni i kosoves

  bukaniku abbukaniku abVor 2 Monate
 • Kush e bën like zoti e rujt

  Marigona shabaniMarigona shabaniVor 2 Monate
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤ namber bravo yll

  Katerina AliajKaterina AliajVor 2 Monate
 • Qifsha faren e budalles qka asht kjo kang o njeri nuk ki lidhje me rap

  ALBlendiALBlendiVor 2 Monate
 • who here just found themself in the weird section of youtube and is trying to find comments in english

  Rutul MenonRutul MenonVor 2 Monate
 • iTunes please!!!!

  sandmansandmanVor 2 Monate
 • Like like ne cdo vende te shqiperis😀😀😀😀😀😀😀😀😀

  Ardi BogdaniArdi BogdaniVor 2 Monate
 • Si kukull je❤❤❤

  Gena OznGena OznVor 2 Monate
 • ♥️🇦🇱♥️💙🇽🇰💛

  Levent SallahuLevent SallahuVor 2 Monate
 • Shyqyr qe e nxorret perseri kete kenge Aq e bukur eshte sa te kenaq

  Koka BujarKoka BujarVor 2 Monate
 • Fifi juve jua ka dhene zoti talentin me bollek... Kenaqem kur degjoj zerin tuaj.

  Dorian GrecaDorian GrecaVor 2 Monate
 • My loveeeeee

  Mirlinda OsmaniMirlinda OsmaniVor 2 Monate
 • Si zemer je vesh. 😘😘😘😚😚😚💗💓💖💙💚💛💜💝💞💘💕👑💋💋💋😕👏

  dioni beladioni belaVor 2 Monate
 • Shume e bukur

  era thashnjariera thashnjariVor 2 Monate
 • Ik. Moj vari karse femer mish. Me. Dy sy kk vdisss mos. Ri me se na hape barkun

  seldi seldiseldi seldiVor 2 Monate
 • ❤ shum buku

  elmedina 11elmedina 11Vor 3 Monate
 • Pozitive E embel Shum e bukur Dashuri

  Rilind NazifiRilind NazifiVor 3 Monate
 • pozitive e ëmbël shum e bukur dashuri

  besa Bytyqibesa BytyqiVor 3 Monate
 • Super hit fifi yll bote

  Bledi GjiniBledi GjiniVor 3 Monate
 • 👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋

  Alika MaisuradzeAlika MaisuradzeVor 3 Monate
 • 0:45-1:22 e ke dhjere kete kenge per mua sje profesioniste.. dhe aq me teper ske mbajtur respektuar ikonen e kenges qe e je ne shqip . E kthen ne kosovarce pastaj i fut nje 'çe ke me nejt ' amatore komplet per mu me kete keng ke ber krim te pa falshme nese kengetare e vertet. ngushellime

  Spiro .BSpiro .BVor 3 Monate
 • Sa bukur te ka dal ajo keng se sic je vet zemr

  Bruna DautiBruna DautiVor 3 Monate
 • Fifi je shum kengtare e mire hallall tkoft SUKSESE tnoft zemra

  Flora TahiriFlora TahiriVor 3 Monate
 • bravo fifi 😄😄😄😄

  Agron AgaAgron AgaVor 3 Monate
  • zogu e ke shume te mir

   Agron AgaAgron AgaVor 3 Monate
 • Kalle kalle qitja timini...🧨🧨🧨🧨❤

  J FrenkiJ FrenkiVor 3 Monate
 • Bella canzzone brava

  Falkao FeimiFalkao FeimiVor 3 Monate
 • Music from heart ! Bravo Fifi Greetings to great Shqiperia from "Land of fire" Azərbaycan

  Toni VidalToni VidalVor 3 Monate
  • @Loreta Kastrati +++ sigurisht - əlbəttə

   Toni VidalToni VidalVor 3 Monate
  • Biz kardeşiz

   Loreta KastratiLoreta KastratiVor 3 Monate
  • @Loreta Kastrati FALJEMİNDERIT SHUMM VELLA !! ❤ SHQIPERIA - KOSOVA - AZƏRBAYCAN ❤

   Toni VidalToni VidalVor 3 Monate
  • Çoook teşekkür ederiz Azeri kardeş Karabağ Azerbaycandır

   Loreta KastratiLoreta KastratiVor 3 Monate
 • Sa mir ka knu😘😘😘❤️❤️🌹👍👍👍👍

  Bees KakaqBees KakaqVor 3 Monate
 • Shumir vazhdo keshtu fifi zemer😘😘😘😘😘

  Gamming ShkupiGamming ShkupiVor 3 Monate
 • te lumte goja kenga shqiptare shume e bukur !

  ToniToniVor 3 Monate
 • FIFiiiiiii... Nr 1....🇦🇱👍👍👍👍

  Regina QuniRegina QuniVor 3 Monate
 • Sa shume produktivitet muzika jon nje bravo e madhe te gjithë artistave shqiptar.

  Kledis HoxhajKledis HoxhajVor 3 Monate
 • 1 je ma e mir estrades 😘

  Arnim MarkiArnim MarkiVor 3 Monate
 • SA E BUKUR QE JE MOJ SHEQER,JAM NE GJENDJE TE NDAHEM PREJ GRUES TEME PER TY ❤️😘

  Mr.America JoeMr.America JoeVor 3 Monate
 • Shumë mirë K'nnon kjo Qika..

  Naser MuslijaNaser MuslijaVor 3 Monate
Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)