Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
Spotify: smarturl.it/LuleLuleSpotify
iTunes: smarturl.it/LuleLuleiTunes
AppleMusic: smarturl.it/LuleLuleAppleMusic
Deezer: smarturl.it/LuleLuleDeezer

Produced by: MONEYZ
Lyrics: Dafina Zeqiri, Arianit Palaj (Nito), LumiB
Recorded & mixed: Cricket
Master: Avaxus
Beat by: Koston & Astreet
Video by: Entermedia

Published by: Bzzz Entertainment
#DafinaZeqiri #LumiB #LuleLule


(C) MONEYZ

Video herunterladen

KOMMENTARE

 • Super keng Dafi ⭐

  Mihal SotiriMihal SotiriVor 8 Minuten
 • Wow ❤

  Xoni BeqiriXoni BeqiriVor 31 Minute
 • Kush ja ka ngulur keti prape?

  Nick BeshNick BeshVor Stunde
 • bravo dafina, vetem zombi na mungonte......tani te kemi ty

  elvi ardielvi ardiVor 7 Stunden
 • Love u dafiiiiiii😍😍😍😍😍😍😍😍

  StAr's ChannelStAr's ChannelVor 9 Stunden
 • E vetmja kenge se lumi b e prish ne vend me e nreq

  CLUB 24CLUB 24Vor 16 Stunden
 • Lulu Luke🌸

  alltan ademialltan ademiVor 16 Stunden
 • Nje keng qe po me pelqejka e saj 😅✌

  111 1111 1Vor 16 Stunden
 • She's not wearing underwear at 2:46 is she??

  Music ArchiveMusic ArchiveVor 19 Stunden
 • Kopiace!!

  Pranvera HaciPranvera HaciVor 19 Stunden
 • Kallashi nuk ka kuptim. Kenga dhe ambjentet jane klasike.

  lili shytalili shytaVor Tag
 • I love so much ❤️🙏 from Madagascar. Lule 🌸

  Ialy RakotoIaly RakotoVor Tag
 • Shume turp per ne shqiptaret qe nuk dim te vlersojm talentat me kaq pak klikime dhe likes, dafina eshte si rrush vet , ju thaft dora atyne qe e ngjojn ket keng dhe si japin like. My opinion anyway but she really deserves way more , she's a full package artist and beautiful and most importantly creator. Kaq kisha

  TTVor Tag
 • Lumi B e run vëneshtrën, tuten mos ja vjedhin rushin 🤣🤣😂😂

  Anais AnaisAnais AnaisVor Tag
 • Dafina kjo kenge eshte a mrekullueshme, dhe nuk i le aspak kengeve te medha boterore! Ky eshte arti i vertete! Perpunim i shkelqyer i kenges se vjeter arbereshe! Me preke me te vertete! Nje kenge qe permban gjithcka: thjeshtesi, emocion ndjenje e sensualitet, dhe mbi te gjitha historine arbereshe! Vazhdo zemer ne kete stil se te shkon shume! ******** Bravo e sukses te metejshem!

  Or NOr NVor Tag
 • Amateurs

  Lo FfLo FfVor Tag
 • ...Ky Cuni e ka prishë Këngen....Pidhin e Nanes

  no bodyno bodyVor Tag
 • Omg

  Lo FfLo FfVor Tag
 • qa po don ky haveri me ket kallash hahahahaahahahhahaa ?

  aH* ChannelaH* ChannelVor Tag
 • Super song.bravo!!!!

  Tony TonyTony TonyVor Tag
 • Je super kot

  Viola BogdaniViola BogdaniVor Tag
 • A Bon me Dit ku i Ke Pre Flokt 😂😂😂😂

  Valon SherifiValon SherifiVor Tag
 • Kang Arbnore ❤

  Lord ScanderbegLord ScanderbegVor Tag
 • Shum bukur

  Dhurata ToskaDhurata ToskaVor Tag
 • Komischerweise 2.Frauen am Trauben Drücker.......

  Nguyen TanthienNguyen TanthienVor Tag
 • E Lule Lule🇦🇱🍹

  Faruk GashiFaruk GashiVor Tag
 • keto kenget dhe kengetaret ne shqiperi jane si ai fshatari qe shet mjalte kur nxjerr vazot e para e ka bio dhe me te kuptuar qe ju shit heren e pare pasaj ja futi me sheqer,

  ledi lediledi lediVor 2 Tage
 • Nobody= DAFINA=e lule lule 😂😂😂

  Fashipn TIMEFashipn TIMEVor 2 Tage
 • Ço

  Venera PelajVenera PelajVor 2 Tage
 • Ufaa qfar zoni ka Dafina 👌👌👌👏👏👏👏👏

  Toto PizzaToto PizzaVor 2 Tage
 • Albanian gypsi

  Tair RexhepiTair RexhepiVor 2 Tage
 • Nje ze i embel na kenaqi Dafina 😀😀😀

  Valmira VataValmira VataVor 2 Tage
 • Super kenge

  Valmira VataValmira VataVor 2 Tage
 • Super super super

  sari albaniasari albaniaVor 2 Tage
 • Si dafina nuk ban ma nana je shum e bukur 😘💋

  alltan ademialltan ademiVor 2 Tage
 • ❤❤

  Estrela PepmarkuEstrela PepmarkuVor 2 Tage
 • ❤❤

  Estrela PepmarkuEstrela PepmarkuVor 2 Tage
 • Kush lun fortnite qurja lumit kallashin drum gun

  Bisla05 BroBisla05 BroVor 3 Tage
 • I SLEEP TO READ THIS WRITTEN IN HEART, I WILL LIKE AND SUBSCRIBR THIS CHANNEL

  BANG BENBANG BENVor 3 Tage
 • Just chilling 😌😌😌

  Caku NdrekaCaku NdrekaVor 3 Tage
 • Teksti: 🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 ▶Dafina🎤🎶 (You got my up all night. ) Me lot en sy un thash Po t'lutna me u kthy prap Pe di nuk kthehet mrapsht You got me up all night (You got me up all night) Me pas edhe ni rast Un me ty me u kon bashk E lule lule🌻 E lule lule (e lule lule)🌼 Un per tyy t' gjithat i jap E ndalu paaak(e ndalu paaak) Se zemra ime je ti veetem E lule lu🌸 E lule lu🌷 E lule lule maca maaca🌸 Se un per ty,se un per ty,un per tye ndaloj paaaak E lule lu (×2)🌹🎶 E lule lu🌸🎶🎶 E lule lule lule lule🌼 lule lu 🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 ▶Lumi B🎤🎶 Po get u kon e shkrume Kto sene s'kan t'pagume Je munu me ik amo prap (lule)ti je kthy te une 🎶Xheste t'pa menume, 🎶Ca ka ndodh dje,e harrume,sot e kalume.Deren e ki çel edhe krevitin me lule.🌷 (E lule lule)🌼 Prap ma ngule (E lulee)🌹 Prap ma ngule O sa t'kom daaaaasht (Yeaah) Me and my girlfriend perjet All eyes on us Na s'i kqyrim tjert Moj e bukura Morema,e bukura ti je.Si dashni e ka vec ni here n'jet. ▶Dafina🎤🎶 E lule lu🌹 E lule lu🌼 E lule lule maca maacaa🌸🎶 Se un per ty ,se un per ty,un per tye ndaloj paaak🎶 ▶Dafina&(Lumi B)🎤🎶 E lule lu (×2) 🌹 E lule lu🌻 E lule lule lule lule🌺 lule lu🌷 🎶🎶 🌼🎶(Yeaah E lule lule lule luuuuuu)🌸🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶

  Gamer and AllGamer and AllVor 3 Tage
 • E ke qar ket keng e cdo keng tjeter po lesaj rradhe na ke gjet zemren ne gocave hallall diva e shqiperis te duammmmmmmm kendo gjeri ne plakje se srrim dot pa tyyy o Dafin te duammmmm ❤❤❤💎🧿

  Andia GoxhajAndia GoxhajVor 3 Tage
 • Ki far lumi B valla lidhje ska me knu Bravo shipe va thitë rakin

  Gaming AnuarGaming AnuarVor 3 Tage
 • Love you Daf ❤️❤️❤️

  Ema ZenelajEma ZenelajVor 3 Tage
 • Omg na tremi kjo a me verte esh

  ALTEA __MARY JELENIEWSKAALTEA __MARY JELENIEWSKAVor 3 Tage
 • Dafina outstanding. Charismatic with a special voice makes our heart beat bound harder. Great lyrics. Salute from South Africa. 🌷🍭😂🇹🇷👌😇👍👍🍭🍭

  Ariff HoosenAriff HoosenVor 3 Tage
 • Pse kallashi burre? Kjo eshte idiotizem

  BobBobVor 3 Tage
 • Qfar klipi mir😍😍😍

  Alen UkaAlen UkaVor 3 Tage
 • Zemra tu knaqt💗👍

  Fahra LFahra LVor 3 Tage
 • ❤️❤️❤️😘😘😘😘👍👍👍👍

  Ofeli ManukyanOfeli ManukyanVor 3 Tage
 • FROM KOSOVO 'SEKSI MUZIK' haha

  Besart QorriBesart QorriVor 3 Tage
 • Pjesa ma e bukur e Lumit 2:01 kur perserit PRAP MA NGULE

  mels shadymels shadyVor 3 Tage
 • Per qartesuar vetem lule lule 2o -25 her ,e tjerat me radh por fuego nuk e di sa her te shikoj e te degjoj dite e nate ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nr ??????!je origjinal si te ka krijuar zoti engjell super yll e bukur epsh ndjenj dashuri cmenduri adrenalin hepi fuego,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,absolute nr1 ne bote dafyyyyyzjar,,,,,,sexyyyyyyyy ylll zemer💓💕💏💏💏💏💏💏💏💏💕💔💜💚💘💝👍🐏🐑🍰🍨🍹🍬🍬🍎🍇🍓🍒🍑🍇🍇🍇🍇🍓🍓🍓🍓🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  Toshi SoixantetroisToshi SoixantetroisVor 3 Tage
 • Po ndalem pak o lule lule dafy sexy mi jep gjithshka mbaje fjalen!?:20 -25her ne 24 ore te shikoj e te degjoj je absolute super sexyyyy nr1 ne bote dhe me simpatike dhe e bukr e embel fuego e engjell ska si ty ti je fundi pozitiv i bukuris femerore je ne majen me te larte si artiste mis sexyyyyystar dafina zeqiri .te oroj nje vidio me Akon do thyhesh rekord nderkomtar pliz dafy ylli beje nje vidio eshte mir shum per dafy sexy zeri star💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👑👑👑👑👑👑🐑🐏🍹🍸🍰🍧🍬🍬🍬🍎🍇🍓🍒🍑🍑🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇👑👑👑👑👑🍇🍇🍇🍇🍇🌷🌎

  Toshi SoixantetroisToshi SoixantetroisVor 3 Tage
 • Me fal dafina qe po ta them ket gje . Ju njerez si thoni dafina tullace dafina nuk eshte budalle mi bo floket ashtu po per mendimin tim mendoj se ajo ka pasur kancerin e gjirit ndoshta e ka pasur edhe floket i ka fallso . Tani njerez mos na hani trunt fort Dafina me fal qe ta thash ketë

  Gledi Minecraft PlayingGledi Minecraft PlayingVor 3 Tage
 • I vetmi difekt I kenges .....mbaron.

  altin allkushialtin allkushiVor 3 Tage
 • E pasni dhi krejt

  Andi ZürichAndi ZürichVor 3 Tage
 • Muzik palidhje as per klub as per kerkun

  Andi ZürichAndi ZürichVor 3 Tage
 • 2 bajatat e estrades

  Andi ZürichAndi ZürichVor 3 Tage
 • Zemer shpirt yll drit je dafy sexy ull e bukur dhe e embel te zoti per ju dafina zeqiri star star ,,,,,,,,,,,,ar👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💰💏💏💏💏💏💏💏💏💕💔💓💜💜💘💗💝💟💕💖💕💓💛💚💚👍👌🐏🐑🍸🍹🍨🍰🍎🍇🍓🍒🍑🌹🍁🍀🌺🌞🌄🌎🌐🌍🌏🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💰💰💰💰👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  Toshi SoixantetroisToshi SoixantetroisVor 3 Tage
 • Ti je super zë day ma. Mira ne shqipri e ne Kosove 🙏💕💕💕

  Eltona CaniEltona CaniVor 3 Tage
 • 💋💖💖💖💖💖💖💖💜💜💜💚💛💝

  Mondi HoxhaMondi HoxhaVor 3 Tage
 • ALeTSH

  Lume SejdiuLume SejdiuVor 3 Tage
 • Love from nigeria...nice tune

  YUNG BALLERINAZYUNG BALLERINAZVor 3 Tage
 • ❤️🧡💛💚

  Id BuId BuVor 4 Tage
 • Kosovan music the best 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  xkxkxkx ksksksxkxkxkx ksksksVor 4 Tage
 • Femen ma te bukur toka e shqiptaris nuk ka se kjo.. Cleoptra e shqiptaris asht dhe gjithashtu zani i saj ta qeteson shpirtin. Big love per ty bukuri

  Kristian BushgjokajKristian BushgjokajVor 4 Tage
 • Always number 1 in Albania❤️

  Qe Ku JamQe Ku JamVor 4 Tage
 • O ky tollumi me armê katastrof

  rogaci isamedinrogaci isamedinVor 4 Tage
 • 🎆🎆🎆🎆🎆👍👍👍

  MATEO SHTINIMATEO SHTINIVor 4 Tage
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule