1. HANA (MOZZART ALBUM)

Mozzik's new album MOZZART - Stream here: umg.lnk.to/Mozzart
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
#Mozzik #MOZZART

Video herunterladen

KOMMENTARE

 • Minxi po dal dikun e sun pot la ❤️❤️❤️❤️perfect mozzi

  liridon morinaliridon morinaVor 34 Minuten
 • Minxi po dal dikun e sun pot la ❤️❤️❤️❤️perfect mozzi

  liridon morinaliridon morinaVor 35 Minuten
 • Ich finde mozzik sympathisch er ich gönne in das

  Erblin KrasniqiErblin KrasniqiVor 2 Stunden
 • Bravo Mozik,je më i miri!

  Donika BitrajDonika BitrajVor 2 Stunden
 • Ti bojn like ai si ka qajt

  ALB- GAMING-MMMLALB- GAMING-MMMLVor 2 Stunden
 • Kengetari me i mir 2020🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱

  Eliseo 079Eliseo 079Vor 3 Stunden
 • Ich muss sagen mozzik, nicht schlecht ich war auf ihrer Seite aber jz gibt es von mir ein Like ☺

  Lena RenauerLena RenauerVor 3 Stunden
 • Er wird loredana immer lieben..schade das immer andere Menschen dafür verantwortlich sind das man sich trennt. Und Voralem Geld und Erfolg denk ich. Probleme sind da um sie zu lösen. Wegrennen oder auseinander zu gehn ist meist das bequemste. Cooles schönes Lied aufjedenfall 👍

  Demo deutschrap ChannelDemo deutschrap ChannelVor 4 Stunden
 • Barvo mozzik ma i forti

  Arti FetahuArti FetahuVor 4 Stunden
 • Superkeng😍😍😍😦❤👍👍😔😔

  Rigerta BakijasiRigerta BakijasiVor 5 Stunden
 • de-visions.com/detail/video-B_hbJRNInkA.html I never expected.. damn awesome.. must watch👌🏻

  Ambica LamaAmbica LamaVor 6 Stunden
 • Ich verstehe zur leider kein Wort aber es mir richtig ans Herz ❤

  oiuet souiuoiuet souiuVor 6 Stunden
 • 😍🎶

  Tina NdouTina NdouVor 10 Stunden
 • Nuk kam qka them dhe un e kam emrin BAB nje emer se asht Ma e bukura ne bot e kam nje princess kret boten e jepi per te

  Shahin. KempfShahin. KempfVor 12 Stunden
 • 😭😭😭😭😭😭❤❤❤

  Arbnor SelimiArbnor SelimiVor 13 Stunden
 • Shume kng e bukur.Cdo prind mund ta gjejne veten te kjo kng👏👏suksese dhe Hana do jete krenare ne te ardhmen me dy prinder si ju👌👌🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Violeta QafaVioleta QafaVor 14 Stunden
  • 🤣🤣Reper qe. Knon edhe per gra shtatzana normal se edoin pidha t kta se Knon edhe per gra 👈🤣

   oiuet souiuoiuet souiuVor 6 Stunden
 • A po e perdor emrin e fmis per Fame a 🤦🏻‍♂️ Ooo boll mo fmijaqi keq boll mo sa kendon ma hongsh K** ta hongsha P** tash ktu lun filma boll plaq

  EUSEUSVor 15 Stunden
 • Hallall te qoft kenga ma e mira prej Mozzit,,, u ba bajat ma me keng banale,,, qdo prind e kupton ket keng ,,

  HuracanHuracanVor 16 Stunden
 • Mozz zhdo nat kaj kur e di se hana rrushja e Vogel 👪 se ka mu rrit pa bab edhe krejt kan mu tall tjert me Hanen

  tringa konjushatringa konjushaVor 16 Stunden
 • de-visions.com/detail/video-B_hbJRNInkA.html If u still don't know her.. u r living in a wrong era..🥰🥰

  Darshan MobileDarshan MobileVor 17 Stunden
 • Je vertet nje super Star Mozzik.

  Rudi FetahajRudi FetahajVor 17 Stunden
 • de-visions.com/detail/video-7FCcnoIU-_Q.html

  XD Gott ist gut XDXD Gott ist gut XDVor 20 Stunden
 • 👏😍

  deni Taffdeni TaffVor 20 Stunden
 • Mozzik HANA LYRICS Fillun do net Sun flejsha pi maraki Se nana jote, kishke dhimbje barku Thojsha me t'gjet najsen vetes s'ja fali Qellum n'Dusseldorf, se disha as ku o spitali "Mozz, shum bre barki pom rrin i frym" Shtriju jet qetsohu, e merr mir shum frym Kur jena bashk s'mujna me kon t'thym Kur jena bashk funksionojna sikur rrym Shkum n'barnatore sum kallxoj as qka ka ble Ja lexova ftyren, ja nisi tu u zbeh Tu mos menu isha kon Dul pi banjo Lori, m'tregoj qe osht shtatzon Dyt tu kajt tu mos dit hiq qa ndrroj Perendia na dhuroj e na gzoj Me emocione shkova hina me ni qyshk E thirra baben n'tel i thash "Urime o Babgjysh" E kujtoj qdo nat, e kujtoj qdo nat Jeta u kon limon, u bo limonat E ki mbush zemren e that Ma ki vnu ti emrin Bab (2x) E prej se je shfaq Spo di as qka met knu bre Zemra tu knaqt Menxi po dal dikun e sun pot lo Se n'syt e tu pe shoh veten Sa shum m'ke ngja ( krejt si un ) T'kapi perkuni T'jap me pi deri t'nxen gjumi T'puthi n'faqe t'buta si brumi Zot bekoma familjen edhe rumi Ndoshta ska me kon bab perfekt Ndoshta najher ka met lon vet Pse kjo jet per mu su kon hiq leht Veq s'kom qare pa ti siguru lekt S'du kur t'lypsh diqka me t'thon skom As sun pe menoj se s'ka ma ran Ti je Mozzi vogel bash qashtu po flen (flej) Qika jem t'prift nafaka jem (Amin) Ka me ta plotsu qdo deshir Ki me pas jeten e mir se un e pata t'vshtir Ka me t'qendru afer besom qdo sekond Deri kur ta gjejsh edhe ti fatin tond Ka me t'qu n'shkoll qdo dit si qdo prind Ndoshta n'asi rrjeta me t'qu me kerr n'blind Se babin ton e dojn po edhe nuk e dojn Ka inatqor qe presin diqka t'mbojn (amo kurr) Oj mrekullia e papare Menxi po pres me ta pa dhomin e pare Menxi po pres me t'qu n'klas t'pare Me ta pa suksesin, ty n'ditar E kujtoj qdo nat, e kujtoj qdo nat Jeta u kon limon, u bo limonat E ki mbush zemren e that Ma ki vnu ti emrin Bab (2x) Like please

  Ardit IseiniArdit IseiniVor 21 Stunde
 • ...urime o babgjysh 😍😍😍mishiiiiii kokrraaa❤🔥

  MAFIA FATHER YTMAFIA FATHER YTVor 23 Stunden
 • Hana dashuria e papare ♥️♥️

  Lavdie AllaLavdie AllaVor Tag
 • Kenga e par qe me ka shkri se qajturi😭😭

  Lisa LediLisa LediVor Tag
 • Ljo këngë të prek në♡ Mendoj se kur Loredana e ka dëgjuar nuk ka mujtt me i ndallk lotëttttt😥😥😔😔😔😔😔

  Lisa's MelisaLisa's MelisaVor Tag
 • Mega Text 😢😢😢

  Bujar KerellajBujar KerellajVor Tag
 • 🤣🤣Reper qe. Knon edhe per gra shtatzana normal se edoin pidha t kta se Knon edhe per gra 👈🤣

  P.krasniqi KrasniqiP.krasniqi KrasniqiVor Tag
 • Kjo kenga me ka prek n'tela😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Lor-Moz plzzzz behuni serish bashke plzzzz🙏🙏🙏🙏🙏😖😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Bella _ButrintBella _ButrintVor Tag
 • Lori hat Ihn nicht 1% verdient!..

  seeni gztyseeni gztyVor Tag
 • Danke das du mich zum heulen gebracht hast mozzik😔

  Holy BitchHoly BitchVor Tag
 • Bleib stark Mozzik ♥️

  Виктор НиколаевВиктор НиколаевVor Tag
 • Shume pom knaq kur po thot tije mozi I vogel

  Mejreme IsmailiMejreme IsmailiVor Tag
 • Besoj se Mozzi i shkruan vet Tekstet shum prekese kjo keng uroj shum qe te bashkoheni dhe per Hanen e vogel amin.

  Elton DoggeElton DoggeVor Tag
  • Thojsha me bo met gjet najsen vetes sja fali

   seeni gztyseeni gztyVor Tag
 • Ciao sio

  Anxheliana CekaAnxheliana CekaVor Tag
 • 🔥🔥🔥🔥❤️❤️

  FashionloveFashionloveVor Tag
 • 💚💙

  playskillz xplayskillz xVor Tag
 • 😍😍😍😍😍

  Henki DediaHenki DediaVor Tag
 • Cptwtvsg

  Arsim MujaArsim MujaVor Tag
 • 😨😨😓😓😭😭

  Ardiola ShabaniArdiola ShabaniVor Tag
 • Kenga me e bukur qe kan degjuar ndonjeher veshet e mi...😍😍 Kjo kenge ka super tekst♥️♥️ Like ata qe mendojn keshtu si une...

  Kejsi GuberiKejsi GuberiVor Tag
 • Bạn anh thấy tối hôm đó em bước bên ai binz...

  A feelingsA feelingsVor Tag
 • Bërllog njeri

  Haris DurgutiHaris DurgutiVor Tag
 • shumemir kenga moz brravo te rujt zoti familjen ty 🙏🙏❤❤

  vbddfy euuytvbddfy euuytVor 2 Tage
 • Kishe pi kallxoj gjinve qe jom njeri i mir, kishe kur rritet thmije mi kallxu me kang qe te dua. Qfar llogjike

  Doni BrascoDoni BrascoVor 2 Tage
 • Nuk qon Pesh Parja, Nuk qon Pesh Fama, Familja ka Vler ma shum si qdo send ne Jet.

  Kazzdro OfficialKazzdro OfficialVor 2 Tage
 • shikojeni pak sa dislike ka kjo perle muzikore Te gjitha kenget qe kane 50k like kane mbi 1k dislike. Ato qe i kane bere dislike me shume mundesi nuk e pelqejne mozzik si person sepse nuk ka mundesi. Mozzik je vertet nje artis qe eshte e veshtire ta gjesh keto kohe.

  for kotfor kotVor 2 Tage
  • Mozz na ke prek edhe ne qe skena fmi. Zoti t’rujt ty e vajzen tane ❤️🙏

   vbddfy euuytvbddfy euuytVor 2 Tage
 • Thojsha me bo met gjet najsen vetes sja fali

  Finem KINGFinem KINGVor 2 Tage
 • 💞💖💝🥺❤

  Syar OruqiSyar OruqiVor 2 Tage
 • seit wann raucht mozzik? weil ich hab das gefühl als ob er schon lange raucht

  kskalslsl Ismaelkskalslsl IsmaelVor 2 Tage
  • 😂😂😂😂😃

   Sermajete GjureciSermajete GjureciVor 15 Stunden
 • You

  Bleonturkaj BleonturkajBleonturkaj BleonturkajVor 2 Tage
 • Bojeni krejt nga nji like dhe nga nji koment qe tju tregjojm gjermaneve qe Mozzik eshte artisti me i madh i Shqiptaris

  1.13M Subscribers1.13M SubscribersVor 2 Tage
 • Shum e vshtir kur se ki evladin ngat 😔😢😭 Zoti bekoji dhe ruaj femit e tane🤲🏻🤍

  kolim jonekolim joneVor 2 Tage
 • Hana -LIKE LOREDAN AND MOZZIK ❤❤🍓🍓🍒🍒▶️🔊

  Njomza SNjomza SVor 2 Tage
 • mozzik je shum i mir per ket kang te mir

  Elizabeta NociElizabeta NociVor 2 Tage
 • Viel besser als das von Loredana

  Assyrer AssyrianAssyrer AssyrianVor 2 Tage
 • Gänsehaut 😢

  Albaner aus KosovoAlbaner aus KosovoVor 2 Tage
 • Mozzik te dua shum

  Suela shefkiuSuela shefkiuVor 2 Tage
 • Merkt keiner das der Beat geklaut ist ?

  AliAliVor 3 Tage
  • Von LGM Lied: Kälte

   AliAliVor 3 Tage
 • Sa me preku kjo kenge me mungon babii 💔💔💔💔

  Broken GirlBroken GirlVor 3 Tage
 • poo malaka tragoudara

  thanashs ntsthanashs ntsVor 3 Tage
 • Mozz na ke prek edhe ne qe skena fmi. Zoti t’rujt ty e vajzen tane ❤️🙏

  Dori DreshajDori DreshajVor 3 Tage
 • Bravooo Mozzik....! Mos te laft zoti pa inatqar oh vlla..sehr schönes Lied...

  Ded DedajDed DedajVor 3 Tage
 • E ke bo si dram jo si keng

  Jona PetoJona PetoVor 3 Tage
 • Dayumm GOOSEBUMPS bro GG

  Halil alijaHalil alijaVor 3 Tage
 • Jesus, Albanian Mockingbird. It broke my heart cause l am a parent myself l can imagine how you feel about your daughter. Sadly adults go from "l love you" to l hate you and the innocent children are used as revenge.

  The Nordic AlienThe Nordic AlienVor 3 Tage
 • Lori hat Ihn nicht 1% verdient!..

  ceerw butyceerw butyVor 3 Tage
 • Jona SopiJona SopiVor 3 Tage
1. HANA (MOZZART ALBUM)